O firmě

1999

Firma Roman Maršál – JR Technik zahájila svoji činnost. Hlavní pracovní náplní byly montáže kotelen na lehké topné oleje. Tato činnost se dále rozšířila na montáže všech druhů kotelen a vodoinstalace a od roku 2002 přibyla maloobchodní prodejna v Tyršově ulici v Dobřichovicích se sortimentem voda – plyn – topení.

Původní prostory v Tyršově ulici v Dobřichovicích (do 2004)

2004

Přestěhovali jsme firmu do vlastních prostor na Palackého 19 a rozšířili též činnost o servis plynových spotřebičů a bojlerů.

Prodejna v ulici Palackého (2004 – 2020)

2007

Založili jsme novou firmu, Maršál, s.r.o. Tato firma má sídlo stejné, na Palackého 19, Dobřichovice a převzala všechny činnosti. Firma Maršál, s.r.o. nabízí v oblasti technologického zařízení budov (TZB) kompletní dodávky, od návrhu řešení, přes projektovou přípravu, realizaci, až po záruční a pozáruční servis.

2017

Rozšířili jsme se o chlaďařské práce a to hlavně v souvislosti s montážemi a uvedeními do řádného provozu tepených čerpadel firmy Vaillant a Viessmann.

2020

Prostory provozovny jsme provizorně přestěhovali, původní budovu zbourali a na jejím místě začali stavět zcela nové prostory pro zázemí firmy.Během rekonstrukce prodejny v ulici Palackého

2021

Pracujeme na tom, aby od září mohla firma a prodejna plnohodnotně fungovat z nových prostor.

2022

S novým zázemím firmy spouštíme i modernější verzi webu.

Nové prostory firmy Maršál s.r.o. (současnost)