Výměna plynových a elektrických kotlů

Vzhledem k odbornosti, kterou „topenařina“ bezesporu je, a také vzhledem k současným cenám topných médií se vyplatí poradit se s Maršál s.r.o., kde vám navrhneme:

  • výkon kotle
  • velikost těles
  • zdroj tepelné energie

S odbornou pomocí pak jako majitelé můžete posuzovat všechna kritéria a finanční náklady z hlediska budoucích let. Důležité také je vědět, že bez řádného zateplení objektu se provozní náklady na vytápění vždy prodražují – bez ohledu na to, zda použijete klasické nebo alternativní zdroje vytápění, či kombinované, hybridní systémy.

Pomůžeme s výběrem vhodné náhrady, původní kotel demontujeme a osadíme nový. Provedeme napojení na stávající systém a odtah spalin.

V případě potřeby zajistíme potřebné revize nebo vyvložkování komínového tělesa. Osadíme a zapojíme nový regulátor. Předání končí uvedením kotle do provozu a vysvětlením obsluhy. V rámci servisních služeb nadále zajišťujeme provoz nového zařízení.

Máme uzavřené smlouvy s těmito výrobci: Vaillant, Protherm, skupina Bosch, Junkers, Buderus, Viessmann, Geminox , Intergas, Baxi, De Dietrich, Immergas.

724 295 989
info@marsalsro.cz

Maršál s.r.o., prodej nepřerušen

Sdělení Vlády ČR

Vláda ČR rozhodla s účinností od 14.3.2020 od 6:00 do 24.3.2020 do 6:00 o uzavření všech obchodů. Firma funguje bez omezení. Prodejna má dle požadavku vlády omezený provoz.

Otvírací doba se zkracuje od 8 - 16, jinak dle domluvy.

Jsme pro Vás nadále k dispozici na e-mailu m.marsalova@marsalsro.cz nebo telefonu 724 295 989. Prodej sortimentu, servisy,opravy, montáže, ostatní služby a spolupráce - vše funguje i nadále.  Těšíme se další spolupráci s Vámi

Číst více

Servis a prodej

Vaillnt kotle a tepelná čerpadla  Protherm  Viessmann  Dakon  Junkers  Buberus  Geminox, Intergas  Baxi  De Dietrich  Thermona  DZD Dražice  Wolf  
Trubky  Fitinky  Rozdělovače  Systémové desky  Odpady  Dřezy  Čerpadla  Úpravny vody  Sanitární keramika  Vany, vaničky a zástěny  Vodovodní baterie Novaservis  Silikony, tmely, lepidla, pásky, izolace  

Spolehlivá firma 2021

Maršál s.r.o., Spolehlivá firma 2021