Výměna plynových a elektrických kotlů

Vzhledem k odbornosti, kterou „topenařina“ bezesporu je, a také vzhledem k současným cenám topných médií se vyplatí poradit se s Maršál s.r.o., kde vám navrhneme:

  • výkon kotle
  • velikost těles
  • zdroj tepelné energie

S odbornou pomocí pak jako majitelé můžete posuzovat všechna kritéria a finanční náklady z hlediska budoucích let. Důležité také je vědět, že bez řádného zateplení objektu se provozní náklady na vytápění vždy prodražují – bez ohledu na to, zda použijete klasické nebo alternativní zdroje vytápění, či kombinované, hybridní systémy.

Pomůžeme s výběrem vhodné náhrady, původní kotel demontujeme a osadíme nový. Provedeme napojení na stávající systém a odtah spalin.

V případě potřeby zajistíme potřebné revize nebo vyvložkování komínového tělesa. Osadíme a zapojíme nový regulátor. Předání končí uvedením kotle do provozu a vysvětlením obsluhy. V rámci servisních služeb nadále zajišťujeme provoz nového zařízení.

Máme uzavřené smlouvy s těmito výrobci: Vaillant, Protherm, skupina Bosch, Junkers, Buderus, Viessmann, Geminox , Intergas, Baxi, De Dietrich, Immergas.

724 295 989
info@marsalsro.cz

Vždy po ruce

Informace a kontakty vyhledejte nově i ze svých chytrých telefonů a tabletů. Web Maršál s.r.o. je nyní kompletně přizpůsoben pro práci v terénu. Vyzkoušejte jej na svém mobilu ještě dnes! Číst více

Servis a prodej

Vaillnt kotle a tepelná čerpadla  Protherm  Viessmann  Dakon  Junkers  Buberus  Geminox, Intergas  Baxi  De Dietrich  Thermona  DZD Dražice  Quantum  Wolf  
Trubky  Fitinky  Rozdělovače  Systémové desky  Odpady  Dřezy  Čerpadla  Úpravny vody  Sanitární keramika  Vany, vaničky a zástěny  Vodovodní baterie Novaservis  Silikony, tmely, lepidla, pásky, izolace  

Spolehlivá firma 2019

Maršál s.r.o., Spolehlivá firma 2019