Novinky a akce

Jedině informovaný zákazník může být spokojeným zákazníkem a na důvěře a dlouhodobých dobrých vztazích a spolehlivých službách již od roku 1999 stavíme naši firmu.

Maršál s.r.o. vám přináší vždy čerstvé informace o novinkách a akcích z oboru topení, voda, plyn. Jedná se o časté změny v legislativě, abyste věděli co je od vás vyžadováno státem a jakou vám stát nebo veřejný sektor nabízí podporu ve věcech týkajících se vytápění, rozvodů vody, odpadů nebo plynu.

Dodavatelé a výrobci, kterým jsme distributorem a servisním partnerem, také často nabízejí časově omezené cenově zvýhodněné sety, akční zboží a výrobky, plynové kotle se slevou a další výhodné nabídky. Sledujeme dění za vás, zavolejte, napište nebo nás navštivte a doporučíme vhodný produkt či řešení, zajistíme montáž, pravidelný servis i odborné opravy.

 

Nově naskladněny ventilátory VENTS

Prodáváme ventilátory VENTS. Např. typ S je určen pro malá a středně velká zařízení, má 7-čepelový rotor, vyznačuje se snadnou montáží do stěn a stropů, upevněním pomocí šroubů, samotný ventilátor je z plastu ABS a je určen pro vzduchovody Ø100 mm, Ø125 mm a Ø150 mm.

Číst více

724 295 989
info@marsalsro.cz

Servis a prodej

Dakon  GEMINOX  JUNKERS  BUDERUS  VAILLANT  PROTHERM  BAXI  THERMONA  Družstevní závody Dražice, strojírna s.r.o.  Viessmann  De Dietrich  Quantum  Wolf  
Trubky  Fitinky  Rozdělovače  Systémové desky  Odpady  Dřezy  Čerpadla  Úpravny vody  Sanitární keramika  Vany, vaničky a zástěny  Vodovodní baterie  Bazénová chemie  Silikony, tmely, lepidla, pásky, izolace  

Spolehlivá firma 2019

Maršál s.r.o., Spolehlivá firma 2019