Ekologické zdroje energie

Pro vytápění a přípravu teplé vody ve vaší domácnosti existují různé druhy energie. Maršál s.r.o., specialista na ekologické využívání energie, má dlouholeté praktické zkušenosti s tepelnými čerpadly, solárním ohřevem vody a palivovými články. Využijte bezplatnou energii, která se nachází hned před vašimi dveřmi, ve vzduchu všude kolem vás. Investice do solárního ohřevu TUV pro váš dům má v našich podmínkách i bez státní podpory vysokou návratnost, narozdíl od polí solárních panelů, které by se bez štědrých dotací a nedostatků v legislativě neobešly.

Na jaře 2013 rovněž začaly platit nové energetické průkazy domů. Od roku 2020 již nebude možné stavět jiné než nízkoenergetické a pasivní domy. U rodinného domu vychází požadavek měrné potřeby tepla na vytápění podle nové vyhlášky na 45 kWh/m2 za rok. Pasivní dům má pak 20 kWh/m2 za rok. U bytového domu je poměr těchto hodnot podobný.

Ceny energií za posledních 10 let stouply téměř o 60 % a náklady na vedení domácnosti se tak výrazně zvyšují. Maršál s.r.o. vám pomůže dlouhodobě ušetřit pomocí technologicky správně provedené a vhodně zvolené analýzy, instalace a využití ekologických zdrojů energie.

724 295 989
info@marsalsro.cz

Nově naskladněny ventilátory VENTS

Prodáváme ventilátory VENTS. Např. typ S je určen pro malá a středně velká zařízení, má 7-čepelový rotor, vyznačuje se snadnou montáží do stěn a stropů, upevněním pomocí šroubů, samotný ventilátor je z plastu ABS a je určen pro vzduchovody Ø100 mm, Ø125 mm a Ø150 mm.

Číst více

Servis a prodej

Dakon  GEMINOX  JUNKERS  BUDERUS  VAILLANT  PROTHERM  BAXI  THERMONA  Družstevní závody Dražice, strojírna s.r.o.  Viessmann  De Dietrich  Quantum  Wolf  
Trubky  Fitinky  Rozdělovače  Systémové desky  Odpady  Dřezy  Čerpadla  Úpravny vody  Sanitární keramika  Vany, vaničky a zástěny  Vodovodní baterie  Bazénová chemie  Silikony, tmely, lepidla, pásky, izolace  

Spolehlivá firma 2019

Maršál s.r.o., Spolehlivá firma 2019